חיטוי לקורונה

מידע על קורונה, חיטוי קורונה עם קלין ביט

החיטוי הכי יעיל לנגיף קורונה

הקושי המרכזי בהתמודדות עם מגפת הקורונה הוא: היעדר מידע. בכל יום אנו למדים נתונים חדשים אודות הנגיף אך עדיין לא יודעים בוודאות מה השפעת הנגיף על גופנו לאורך זמן ואיך מתנהגת המחלה. נתונים עליהם מסכימים החוקרים הם: הנגיף עובר באוויר ברסס טיפתי ופעיל גם כאשר פגע במשטחים. לאחר מחקרים בעולם הוכח מעל כל ספק כי וירוס ה COVID-19 חי עד 14 יום על משטחים בטמפרטורת החדר 20 מעלות לכן, לצד הקפדה על מרחק בין־אישי, עטייה של מסכות ושטיפת ידיים קפדנית, ישנה חשיבות מכרעת והכרחית לחיטוי חללים ולחיטוי של משטחים על ידי טכנולוגיה ייעודית לכך ועל החיטוי להתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן שעבר הכשרות ספציפיות לעצירת מגפות . נכון להים אין חיטוי נגד קורונה ומניעה של קורונה .חברתנו מבצעת חיטוי והשמדה של קורונה וכל פתוגן כגון חיידקים,עובשים ווירוסים חברת קלין ביט מבצעת חיטוי קורונה על ידי טכנולוגית STERAMIST אשר פותחה בארה"ב על ידי DARPA (הסוכנות הצבאית לפרויקטים מחקריים מתקדמים) ורשמה הצלחות רבות במאבק באנתרקס, אבולה סרס ועוד.. במשך שנים רבות הייתה הטכנולוגיה מותרת לשימוש על ידי צבא ארה"ב בלבד ולאחר כחמש עשרה שנים היא שוחררה לשימוש אזרחי, והגיעה אף לישראל. שיטת החיטוי זו נבדקה והוכחה כיעילה ביותר בחיטוי ומניעת זיהומים עמידים בסקאלה רחבה מאוד: וירוסים, חיידקים, נבגים ועובשים. לטכנולוגיית SteraMist וחברת קלין ביט ניתנו כל האישורים הרגולטורים הנדרשים: משרד הבריאות, FDA, EPA, ISO ו- SDS. למעשה, חברת קלין ביט היא חברת החיטוי היחידה בארץ בעלת אישור אמ"ר של משרד הבריאות לחטא משטחים וחדרי ניתוח. אישור ה- EPA שקיבלה המערכת, מאשר את יכולתה להתמודד כנגד נבגים של: MRSA ,C. diff, Klebsiella, Citrobacter, CRE, VRE, H1N1. COVID-19

 

כיצד עובד החיטוי?

החיטוי נעשה באמצעות B.I- יינון בינארי – פירוק של מי חמצן בריכוז של 7.8% ויצירה של הידרוקסיל רדיקל חופשי – הפוגע בפתוגן המזיק, מחסל אותו ומתפרק למים וחמצן. תמיסת מי החמצן עוברת דרך קשת פלזמה חשמלית 15000 V אשר מפרקת את הרכב החומר וכך נוצרים רדיקלים מיוננים פעילים. OH אלו למעשה רדיקלים חופשיים אשר מסוגלים באופן טבעי להשמיד תאים ביולוגיים. החמצון החזק שנגרם לתא פוגע במעטפת התא, בחלבונים, בפחמנים ובשומנים והוא נהרס ומנוטרל תוך שבע שניות מרגע המגע עם האדים.

יתרונות השימוש בחיטוי STERAMIST

יתרונות החיטוי בטכנולוגיה זו הם רבים ומוכחים: מערכת קלה לשימוש עם יכולת ניידות גבוהה, ניתן לחטא חללים שונים באותו אזור במהירות וביעילות גבוהה. לאחר החיטוי תוכלו להיכנס לחלל באופן מידי ללא שום עיכוב נוסף ולהמשיך בעבודתכם.
תמיסה החיטוי אינה מכילה כימיקלים, אלא חומר ביולוגי בלבד ואינו מוגדר כחומר מסוכן ואינה גורמת לקורוזיה כך שניתן לחטא כל מכשיר אלקטרוני ללא נזקים , ריהוט וכו' ללא גרימת נזק כלל. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה סוג החיטוי הזה נמצא בשימוש תדיר במד"א, משרד הביטחון, מתחמי בידוד ובכל בתי חולים בארץ אשר ביניהם גם בית חולים תל השומר. רמב"ם איכילוב ועוד … האדים המופקים מהמערכת מגיעים לכל פינה בחדר, ומנטרלים מיקרואורגניזמים מזיקים תוך שבע שניות מבלי להשאיר משקעים של אדים או עקבות של החומר בחלל המטופל. תוצרי הלוואי היחידים הנפלטים בתהליך הם חמצן ולחות המתערבבים עם הלחות היחסית שיש בחלל.
בין אם מדובר בחיטוי חללים קטנים ועמוסים כמו אמבולנסים, ובין אם מדובר בחיטוי חללים גדולים כמו בתי חולים או מפעלי מזון, אין חיידק, וירוס או זיהום העומד בפני הטכנולוגיה הזו. השימוש בטכנולוגיית ה- SteraMist אינה תלויה בתנאים סביבתיים כמו טמפרטורה או אחוזי לחות, ולכן ניתן להשתמש בה בכל מקום ובכל זמן. החומר המחטא נבדק לשימוש על מגוון רחב של 39 חומרים שונים מבלי חשש לתגובות לא רצויות או פגיעה בחומר. בניגוד למה שאולי הייתם מצפים, בנוסף על כל היתרונות שפורטו לעיל, עלות השימוש והאחזקה של המערכת SteraMist היא נמוכה יותר מאמצעי חיטוי אחרים שהם מסוכנים יותר לסביבה, משך הפעולה שלהם ממושך יותר והיעילות בהשמדה של וירוס הקורונה פחותה.
החיטוי של קלין ביט נעשה על ידי צוות מקצועי אשר יגיע למקום תוך שש שעות בלבד. לצורך בקרה, צוות החיטוי משתמש באינדיקטורים ביולוגיים הבוחנים את יעילות ביצוע התהליך ונותנים תשובה כמותית מדויקת באתר החיטוי. איסוף הנתונים מדויק וזריז, מאפשר להוכיח את יעילות החיטוי ומוסיף נדבך בטחון נוסף ליעילות ביצוע החיטוי.
החיטוי בטכנולוגיית STERAMIST על ידי חברת קלין ביט הינו החיטוי היעיל ביותר, המהיר ביותר והמקצועי ביותר. החיטוי נבדק ואושר על ידי הגופים המחמירים ביותר בארץ ובעולם. חברת קלין ביט הוקמה על מנת להוריד את הזיהומים בבתי חולים .והחברה עומדת בחזית המלחמה בנגיף מהיום הראשון שהוירוס הקורונה הגיע לישראל .

מידע חשוב על חיטוי קורונה

חשוב לחטא את המקום בעקבות הוכחות שוירוס הקורונה חי על משטחים עד ל 14 יום והוכח כי אחוז ההדבקות ממשטחים הוא גבוהה ולכן חשוב להשמיד את הוירוס ממשטחים אשר באים במגע עם בני אדם כגון :קירות,שולחנות,מחשבים,מעליות וסביבת מחיה וכל מקום אשר יד אדם יכולה לגעת . על פי ארגון הבריאות העולמי מיותר לחטא כבישים ומדרכות עקב הסיכוי הנמוך שאדם יגע עם היד או הלשון ברצפה. לכן החיטוי במבנים סגורים מאד נדרש

לפני שמזמינים חברה לחיטוי חשוב לבדוק

1 . שלחומר יש אישור ישראלי ממשרד הבריאות הישראלי למטרות חיטוי קורונה ואישור יעילות כנגד קורונה .

2. החומר המחטא אינו רעיל לאדם ולא משאיר רעלים ושאריות בגמר החיטוי .

3. צוותי החברה מוסמכים ומוגנים ויתמגנו בהתאם על מנת שלא יעבירו את הוירוס ממקום למקום .

4.  חומר החיטוי לא גורם נזק לציוד אלקטרוני ולא עושה כתמים על בדים ושהחומר אינו כורזיבי

5.  לחברת החיטוי יש ביטוח מקיף כנגד רשלנות מקצועית או נזק לרכוש כתוצאה מהחיטוי .

1.החברה היחידה בארץ עם אישור של משרד הבריאות לחיטוי משטחים ואישור של איכות הסביבה

2. יש לקלין ביט ביטוח מקצועי מקיף כולל רשלנות מקצועית

3. החומר אינו רעיל ולא משאיר שאריות .

4. הגעה לכל מקום בארץ.עד 6 שעות מקריאה .

5. ניסיון מוכח בכל בתי החולים החברה שקיבלה וטיפלה בחולה הראשון בארץ ובכל מחלקות הק ורונה בבתי חולים בארץ .

6. ניתן להיכנס לאזור המחוטא מיד בגמר החיטוי.

7. לחברה יש אישורים והוכחת יעילות במיוחד לוירוס הקורונה.

8 . הטכנולוגיה הינה מחומרים טבעיים על בסיס מי חמצן ללא כימיקלים או רעלים.

9. לא נגרם נזק לציוד אלקטרוני או נזק לריהוט וציוד רגיש .

10. זמני ביצוע מהירים וחזרה לשגרה בטוחה כולל אישור ביצוע חתום על ידי דוקטור .