חיטוי מערכות כביסה במי אוזון

אוזון - המחטא החזק של הטבע!

האוזון נוצר כאשר מקור אנרגיה גבוה מפצל מולקולת חמצן (O2) שמצוי באוויר, לאחר הפיצול המולקולה מתחדשת כשלושה חלקים של חמצן (Tri-Atomic Oxygen) או O3. הקשר הוא בין מולקולת החמצן (O2) ומולקולת החמצן הנוספת שנוצרה חלש ולא יציב. חוסר יציבות זה מאפשר למולקולה זו לתקוף ולנטרל כמעט כל דבר אורגני או פתוגן הבא איתה במגע.

  • יעילות חיטוי ברמה של עד 99.99% בהשמדת מזהמים כגון: קלוסטרידיום, ליסטריה, E-coli, MRSA ,H1N1 ועוד, ללא צורך בהרתחה או שימוש בחומרים כימיים
  • מי האוזון מיוצרים בטכנולוגיית הזרקה ונטורית השומרת על בטיחות סביבת העובד ומבטיחה המסה מקסימאלית של האוזון אל תוך המים ללא חשש דליפת אוזון לחלל החדר
  • מנטל ריחות רעים
  • המערכת תלויה על הקיר כך שאינה תופסת שטח רצפה
  • קלה ונוחה לתפעול ואחזקה- ללא צורך במתכלים!
  • חסכון אדיר בכסף, אנרגיה וזמן!
  • מייצר מי אוזון בספיקות גבוהות. ניתן לחבר מערכת אחת למספר מכונות כביסה
  •  

יתרונות כביסה באוזון:

חיטוי ללא הרתחה – חיטוי יעיל, איכותי ומהיר. אפקטיבי בשימוש בטמפרטורת מים נמוכה, ללא שימוש בתמיסות וחומרים שונים רק לחבר להזנת מים קרים.

משמיד פתוגנים רבים כגון: ליסטריה, Ecoli, MRSA, H1N1, קלוסטרידיום ועוד.

ריח נקי, רך ורענן – מלבד תכונות החיטוי, האוזון עוזר לרכך את הבדים, מסייע בהלבנתם בדים, ומעניק ניחוח משכר של רעננות ללא צורך במבשמים.

חסכון באנרגיה – מי אוזון קרים מספקים את האנרגיה המגיעה בדרך כלל ממים חמים. שימוש במים בטמפרטורה נמוכה מפחית באופן דרסטי את צריכת האנרגיה הנדרשת לחימום המים.

הפחתת זמני הכביסה והייבוש – צמצום זמני כביסה וייבוש ב10%-30%. סיב הבגד אינו מתכווץ בעקבות הרתחת המים . חסכון עצום בכסף וזמן!

שיפור איכות הבד והפחתת בלאי בבדים – הפחתת שחיקת הבד הנגרמת משימוש בחומרים כימיים. כביסה במים קרים עם אוזון, תגדיל באופן דרמטי את אורך חיי הבד.

ידידותי ובטוח לסביבה ולאדם – אינו משאיר שארים על גבי המשטחים וחוזר למצב מים לאחר השימוש.

בטוח לעבודה – מאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי וה-FDA לעבודה בסביבת מזון, בעל אישור הCDC לעבודה במתקנים רפואיים.

חדשנות – טכנולוגיה חדשנית המשנה את חוקי המשחק בניקוי וחיטוי פתוגנים.

טכנולוגיה חסכונית ביותר - חומר הגלם הוא מי ברז בלבד!

שימוש במי אוזון במכבסות