ההון האנושי בחברת קלין ביט

יקי אגם- מייסד ובעלים.

יקי עומד בראש קבוצת חברות המתמחות במתן פתרונות סביבתיים: שיקום לאחר נזקי מים, אש, ואסונות טבע. על פי חזונו הוקמה ומתנהלת חברת קלין ביט, תוך שאיפה מתמדת לעמידה ביעדי חדשנות ופיתוח. היזמות זורמת בעורקיו של יקי והוא אינו שוקד על השמרים ועומל לילות כימים להבאת ופיתוח טכנולוגיות חיטוי חדשות אשר ייתנו לבני האדם יתרון במאבק בזיהומים.

בשנת 2019, מונה יקי לאחראי בטיחות ביולוגית מעם האגודה לבטיחות ביולוגית והוכשר בבי"ח שיבא - תה"ש.

נייד: 050-8283283

מייל: yaki@clean-bit.com


דיוויד צ'יזיק- יו"ר ועד המנהל

דיוויד מגיע לקלין ביט מעולם העסקים והצטרף  לשורותיה מתוך ההבנה כי המלחמה בזיהומים קשה וסבוכה ויש לנהל אותה בחכמה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. דיוויד מביא רוח ספורטיבית וחדשנית ומעניק עומק ראיה מתוך העולם העסקי ועולם הניהול.


איילת דגן- מנהלת מכירות פארמה

איילת, בעלת M.A מאוניברסיטת חיפה, מנצחת בגאון על תחום המכירות לתעשיית הפארמה, בתי חולים ומרפאות.

מחלקת המכירות בראשותה של איילת הפכה את חברת קלין-ביט לשם דבר בתחום החיטוי במוסדות הרפואיים בכל רחבי מדינת ישראל תוך זמן קצר. לאיילת ידע וניסיון רב שנים בניהול פרויקטים גדולים בתחום המדיקל בחברות ישראליות ובינלאומיות. בזכות כישרונותיה הרבים איילת יוזמת שותפויות ומיזמי חיטוי בארץ ומובילה ללא לאות את צוות המכירות באתגרים העומדים למולם והיא תדאג תמיד כי פניותיכם יענו במהירות, מקצועיות ואדיבות.

נייד: 054-5533383

 

ד"ר סטפן מרטינז-   מדען ראשי

ד"ר מרטינז , מוביל את חטיבת החדשנות של החברה ועומל כל העת למציאת טכנולוגיות חדשניות להתמודד עם זיהומים ,פתרונות העומדות בסטנדרטים הגבוהים של חברת קלין-ביט.

ד"ר מרטינז הוא איש הקשר שלנו עם עולם המדיקל והפיתוח ברחבי הגלובוס ומוביל את חטיבת החדשנות בהצלחה למציאת הטכנולוגיות להתמודדות עם חיידקים, וירוסים, עובשים ופטריות עבור דור העתיד.


מאיה שחר- מנהלת תחום מזון

מאיה, בעלת M.Aז מאוניברסיטת חיפה , נמנית על הצוות המייסד של החברה והיא אחראית על מתן פתרונות חיטוי לתעשיית המזון. תעשיית המזון הינו תחום חשוב ומשמעותי בקלין-ביט עם השפעה מרחיקת לכת בשוק הישראלי. מאיה תשמח לסייע בכל דבר ועניין מתוך ידיעה כי תחום זה בעל רגישות יתר וזקוק למענה הולם בנושא מניעת הזיהומים

מייל: maya@clean-bit.com

הודיה וקנין- שיווק ומכירות

הודיה, בעלת B.A מאוניברסיטת בר אילן, שותפה בצוות המכירות מיום היוסדה של החברה ואחראית על שיווק לתחום הפארמה והחקלאות, ותעשיית הקנאביס בפרט. הודיה מייצרת קשרי לקוחות ארוכי טווח עם קהל הלקוחות המגוון והנאמן של חברת קלין- ביט תוך מתן שירות מכירתי מהיר, מקצועי, אדיב ומסור תוך חתירה מתמדת להבנה יסודית של צרכי הלקוח.

נייד: 054-8383812


בעז בר- שיווק ומכירות.

בעז, בעל M.A במנהל עסקים, הצטרף אלינו בשנת 2020 ומתמחה בתחום חיטוי עובשים ופטריות במערכות מיזוג ואוורור. בנועם הליכותיו, חיוכו,  קשריו הטובים עם הלקוחות וניסיונו הרב הוא מוצא פתרונות יצירתיים במהירות, גמישות ומקצועיות.

בעז יתאים עבורכם את ה'חבילה הכוללת' המתאימה לצרכיכם לשמירה על חלל ואוויר נקי מזיהומים לאורך זמן.

נייד: 054-9111156


ארי ברזילי- שיווק ומכירות.

ארי, בעל תואר B.A בשיווק ופרסום, מתמחה בשיווק טכנולוגיות החיטוי שלנו לשוק הפרטי: חדרי כושר, מלונות, מתחמי עבודה משותפים ועוד..  ארי סובר כי: 'המציאות החדשה גרמה לנו להבין כמה חשוב להגן על עצמנו ועל קרובינו מפני הזיהומים הסובבים אותנו- ועל כן החשיבות של העבודה של קלין ביט, לשווק טכנולוגיות מצילות חיי אדם'.

נייד:054-6161618


ראובן שרמן- מערך  ההדרכה.

ראובן, בעל תואר B.A בכלכלה וניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת בן גוריון, מגיע אלינו לאחר שירות משמעותי של 30 שנים במערך הטכני של חיל האויר ושימש כנציג משרד הבטחון בפרויקט בואינג באריזונה.

ראובן משמש כמנהל סניף מרכז של חברת קלין קור ומשלב את התמחותו בשיקום מבנים יחד עם מתן שירותי החיטוי ונענה במהירות, יצירתיות ומקצועיות לכל אתגר. 

 

יונתן ליבר- מנהל אדמיניסטרטיבי

יונתן, בעל BA בניהול ארגון ומשאבי אנוש מאוניברסיטת בר אילן וסטודנט לתואר שני במנהל עסקים, מנהל את הטיפול השוטף בכל צרכי המשרד והשטח ברגישות, אדיבות ורוגע הוא ייתן מענה לכל פניה בנושאים השונים: גביה, אספקה, חשבונות, כספים ועוד..

יונתן ישמח לתת שירות ולנווט את צרכיכם במהירות ומקצועיות בכל שעה וידאג להעברת בקשתכם לגורמים הרלוונטיים בחברתנו עד לגמר הטיפול לשביעות רצון הלקוח.

נייד: 054-8383820

תמונת פוטר
Tivonet